icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5262

Audi A4 Allroad ALLROAD QUATTRO 2.0 TDI 190 KS. 2015 GOD.

цена 16.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаКафеава
  • Прва регистрацијаАприл 2015
  • Изминати километри193 080 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR – Мултифункционален кожен волан – ISOFIX подготовка – Греење на предни седишта – Аudi Active Lane Assist – Audi Pre Sense Front – Старт/Стоп систем – Навигациски систем – Xenon Plus фарови со LED дневни светла – Адаптивен темпомат – Централен потпирач за раце напред – Клима – Централно заклчување со далечинско – Koжен пакет – Систем за препознавање на замор кај возачот – Систем за препознавање на сообраќајни знаци – Сензори за паркирање напред и позади и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили