icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5264

Skoda Octavia Ambition 2.0 TDI

цена 7.500 EUR | 463.875 MKD

МКМ Ауто - Струмица

 • БојаЦрна  металик
 • Прва регистрацијаФевруари 2011
 • Изминати километри148 000 км.
 • Моќност110 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина2 000 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Радио CD MP3,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

МКМ Ауто - Струмица
ул. Ген. Боро Поцков бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили