icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5270

VW Passat Business 2.0 TDI 150KS 7-DSG

цена 28.800 EUR | 1.779.840 MKD

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • БојаЦрна  перла
 • Прва регистрацијаЈуни 2020
 • Изминати километри106 200 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Кука,

 • -Алуминиумски бандажи

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел. седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Навигациски систем,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Помош при нагорнина,

 • -воздушни перничиња,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

- Кука за приколка електрично преклоплива - Систем за заклучување и стартување без клуч - Пристап без клуч - Задните странични прозорци и задното стакло затемнети - Избор на профил на возење - Airstop® гуми за сите сезони 215/60 R 16 - Систем за НАВИГАЦИЈА, вклучувајќи стриминг и интернет - Business Premium пакет со навигација - Алармен систем за заштита од кражба - Греење на предни седишта - Асистент Адаптивен Темпомат и систем за предупредување за напуштање лента со помош на лента - Систем за тревога против кражба со внатрешен мониторинг, резервна сирена и заштита од влечење - Лумбални потпори напред, електрично прилагодливи на страната на возачот, - Функција за масажа на страната на возачот - Удобен телефонски интерфејс со функција за индуктивно полнење - Млазниците за миење на предното шофершајбна автоматски се загреваат - App-Connect вкл. App-Connect Wireless за Apple CarPlay - Приклучок 230V на задната централна конзола - ECO функција - Онлајн услуга со кодирање на главната единица, без WFS мрежа - Задна камера Заден поглед - Клима уред Air Care Climatronic со 3-зонска контрола на температурата, филтер за алерген и задни контроли - Препознавање сообраќајни знаци - 2 USB-C интерфејси напред, 1 USB-C приклучок за полнење на задната централна конзола

Странична лента

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили