icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5280

VW Passat 2.0 TDI 150 KS.2019 GOD.

цена 19.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаМај 2019
  • Изминати километри169 800 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-3-зонска автоматска контрола на климата-Спортски седишта-сензор за дожд-Седишта со масажа-Автоматски старт/стоп-систем за навигација-Греачи на предни седишта-Вртлива спојка за приколка-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-камера за помош за паркирање-Автоматски внатрешен ретровизор си Затемнување-Откривање на замор-Bluetooth-Предно воздушно перниче-Електрична задна врата-Алуминиумски тркала-USB-потпирач за рака-Препознавање сообраќаен знак-Серво волан-Греење на шофершајбна-систем за централна бравa-Помошник за сопирање за итни случаи-ESP-Изофикс-Светла за магла-Мултифункционален волан-Контрола на притисокот во гумите-Контрола на тракција-Дневни светла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили