icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5283

Opel Combo OPEL COMBO 1.6 DIZEL 105 KS.2016 GOD.

цена 8.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаАприл 2016
  • Изминати километри154 900 км.
  • Моќност105 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ТОВАРНО ВОЗИЛО,ЦЕНТРАЛНА БРАВА,ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ,КЛИМА,СТРАНИЧНА ВРАТА НА ЛИЗГАЊЕ,МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ВОЛАН,ПОВРЗУВАЊЕ СО ТЕЛЕФОН И ДР.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили