icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5290

Seat Leon 2.0 TDI DSG 184 KS.Xcellence 2018 GOD.

цена 18.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаМарт 2018
  • Изминати километри135 620 км.
  • Моќност184 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

гласовна контрола-2-зонска автоматска контрола на климата-Дневни светла-Светло за агол-навигација-Автоматско стартување/стоп-USB-Централна брава без клуч-Помошник за стартување на угорнина-DAB радио-Задни паркинг сензори-Електрични прозорци-Електрични странични ретровизори-Предна помош за паркирање-Kамера за помош за паркирање-Помошник за сопирање за итни случаи-лумбална поддршка-Bluetooth-Индукциски паметен телефон за полнење-Предно воздушно перниче-Алуминиумски тркала-Помошник за долго светло-потпирач за рака-Помошник за одржување лента-Серво волан-Препознавање сообраќаен знак-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ABS-ESP и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили