icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5295

Kia Joyce Sportage CRDI

цена 17.800 EUR | 1.100.000 MKD

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаКафеава  металик
 • Прва регистрацијаДекември 2016
 • Изминати километри126 969 км.
 • Моќност115 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 700 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Шини на покривот,

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел отворање багажник,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Информации ....078 438 720

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили