icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5296

VW Passat 2.0 TDI DSG. HIGHLINE 150 KS.112880 KM.2018 GOD.

цена 25.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри112 880 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Навигациски систем-Адаптивен темпомат-Воздушно перниче од страна на возачот/совозачот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-систем против пролизгување ASR-Highline опрема-Автоматско префрлување на светлата за возење (ALS)-Електрични надворешни ретровизори прилагодлив и загреан-Надворешен ретровизор со автоматско затемнување, лево-Надворешни ретровизори со автоматски функција за спуштање,-Приказ на надворешна температура-Индикаторско светло интегрирано во надворешниот ретровизор-Хромирани ленти на страничните прозорци-Задни паркинг сензори-Помош за паркирање напред-Електрон. Програма за стабилност (ESP)-откривање замор--Електрични прозорци напред и назад-Задна контрола на климатизацијата-Осветлување на подножјето на предниот дел-Осветлување на багажниот простор-Пренос 7-брзински менувач со двојна спојкаDSG-Задни светла LED-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-Isofix држачи за детски седишта на задното седиште-Старт без клуч-Климатроник 3-зонски клима уред-Систем на воздушни перничиња за глава-Лумбални потпори напред-Волан (кожен) мултифункционален-Предни и задни LED светла за читање-Светлосен асистент (доаѓање дома, напуштање дома)-Заден средишен потпирач за рака-Преден средишен потпирач за рака-Светла за магла-Задно светло за магла-Електрична сопирачка за паркирање-сензор за контрола на гумите-Бришачи со сензор за дожд-LED светла-Предно странично воздушно перниче-Серво волан електронски-Предно лево седиште со продолжен потпирач за бутовите-тапацир на седиштата: Алкантара/кожа-Висината на предните седишта се прилагодува-загреани седишта напред-Лев штитник за сонце со огледало (осветлен)-Штитник за сонце десно со огледало (осветлен)-Спортски седишта напред-Старт/Стоп систем и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили