icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5307

Seat Ateca 2.0 TDI DSG 150 KS.2020 GOD.EXLUSIVE

цена 25.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна  металик
  • Прва регистрацијаЈануари 2020
  • Изминати километри129 590 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Мултифункционален волан -ЛЕД дневни светла за контрола на патувањето -систем за навигација -Систем за звук со греење на седиштата- Задни сензор- Bluetooth- Откривање на замор -Електричен паметен телефон за полнење со индукција на задната врата – Предно воздушно перниче-Странични воздушни перничиња алуминиумски тркала- USB- серво волан – Светла за магла ДЕЛ Чистење на фаровите- Електричен имобилизатор ESP-Контрола на притисокот во гумите 2-зонска автоматска контрола на климата- Контрола на тракција-

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили