icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5308

Seat Arona 1.6 TDI DSG 95 KS.2019 GOD.

цена 19.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна  металик
  • Прва регистрацијаЈануари 2019
  • Изминати километри111 290 км.
  • Моќност95 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Амбиентално осветлување LED-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-Контрола на лизгање на влечење (ASR)- Електрон. Програма за стабилност (ESP)-Електрон. Контрола на стабилност (ESC)-Систем за помош при возење: Помош при стартување на нагорнина- Isofix држачи за детски седишта- Климатроник 2-зонски клима -LM бандажи-Волан (кожен) со мултифункционален- Волан (волан) висински прилагодлив-Волан (волан) прилагодлив-Серво волан-Прилагодлива висина на предното лево седиште-Прилагодлива висина на предното десно седиште-Старт/Стоп систем-Приклучок (приклучок од 12V) напред-Дневни светла LED-Имобилизатор (електронски)-Термоизолационо застаклување-Централна брава со далечински управувач-AUX-IN порта и 2 x USB порти-Аудио навигациски систем со екран на допир-Аудио систем: BeatsAudio звучен систем- Аудио систем: ЦД-плеер со можност за MP3 во рака- Bluetooth интерфејс со објект без раце-Задни паркинг сензори- Помош за паркирање напред- Систем за помош при возење: Автоматско растојание- Систем за помош при возење: Автоматско растојание контрола (ACC)- Систем за помош при возење: откривање замор- Целосна врска (MirrorLink, Apple CarPlay и On droid Auto)-држач за полнење за паметен телефон-Дигитален радио прием (DAB+)-Резервно тркало како тркало за итни случаи-резервна камера-SEAT Media System Plus-Млазниците за миење на шофершајбната може да се загреваат-LED светла-Систем за говорна контрола

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили