icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5313

Seat Ateca 2.0 TDI DSG 190 KS.4X4 2018 GOD.XCELLENCE

цена 24.700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаФевруари 2018
  • Изминати километри160 220 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

старт/стоп систем,навигација,USB,Bluetoth,Front Assist,2-зонска автоматска контрола на климата, потпирач за рака,греачи на предни седишта, мултифункционален волан Isofix, централна брава, темпомат , погон на четири тркала, електричен имобилизатор, LED, ESP, FULL LED светла, светла за магла, мониторинг на притисокот во гумите, помош за паркирање, камера со сензор за дожд, амбиентално осветлување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили