icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5316

Mercedes S400 D 4 MATIC

цена 148.000 EUR | 9.146.400 MKD

ПОРШЕ СКОПЈЕ

  • БојаЦрна металик  металик
  • Прва регистрацијаМај 2021
  • Изминати километри48 000 км.
  • Моќност330 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 925 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

- Smartphone интеграција - Apple Car play - Android Auto - Вртење на задна оска - Електрично подесиви задни седишта со меморија - Active Lane Keeping систем за одржување во лента - Активен систем за асостенција при управување - Пакет за Комфор на задни седишта - Отвор во задна клупа - Pree Safe impulse side заштита при страничен удар - Дигитални светла - Центарално воздушно перниче - Персонализација на звук - Проширени MBUX функции - Hard disc НАВИГАЦИЈА - Климатизирани седишта напред-позади - Панорамски стаклен кров - MBUX таблет - 3D дисплеј за возач - KEEYLESS GO систем + рачки со автматско вовлекување - THERMOTRONIC автоматски клима уред - BURMESTER 3D surround систем за озвучување - Активно амбиетлано осветлување - AMG Line - Exclusive пакет - Active Multicontour пакет за масажа напред

Странична лента

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha