icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5318

Skoda YETI 2.0 TDI 140 KS.4X4 2012 GOD.

цена 11.400 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаАприл 2012
  • Изминати километри198 270 км.
  • Моќност140 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Задни паркинг сензори-Вграден компјутер-Загреани седишта-Електрични прозорци-лумбална потпора-странично огледало-сензор за дожд-Кожен волан-Предно воздушно перниче-Странично воздушно перниче-Кровни шини-Клима автоматска-Серво волан-систем за централна брава-Изофикс-MP3-ESP-Систем против пролизгување-светлата за магла-погон на сите тркала-Дневни светла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили