icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5322

Audi A6 2.0 TDI AUT. 190 KS.2016 GOD.

цена 25.300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаСептември 2016
  • Изминати километри182 820 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

систем за навигација-Мултифункционален волан-Загреани предни седишта-Би-ксенон-гласовна контрола-LED дневни светла-кожен ентериер-сензор за дожд-Автоматски старт/стоп-Електрични прозорци-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Предно воздушно перниче-Камера за помош за паркирање-Странично воздушно перниче-Bluetooth-потпирач за рака-Помошник за одржување лента-Серво волан-Вграден компјутер-систем за централна брава-Лумбална поддршка-Автоматски внатрешен ретровизор со Затемнување-Електричен имобилизатор-Откривање на замор-ESP-Контрола на мртва точка-Контрола на притисокот во гумите и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили