icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5323

VW T-Roc 2.0 TDI 150 KS.DSG 4MOTION 2019 GOD.

цена 25.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаДекември 2019
  • Изминати километри105 930 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

амбиентално осветлување-две зонска клима-систем за навигација-Bluetooth-гласовна контрола-Автоматски старт/стоп-Контрола на патување-USB-Помошник за одржување лента-LED-Помошник за стартување-Предна помош за паркирање-Борд компјутер, електрични прозори-сензор за дожд-Препознавање сообраќајни знациЕлектрично странично огледало-Систем за ограничување на брзината-Помошник за сопирање за итни случаи-Предно воздушно перниче-Автоматски внатрешен ретровизор Затемнување-Кровни шини-Алуминиумски тркала-Кожен волан-Светла за магла-Серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ESP-Изофикс-Контрола на притисокот во гумите-погон на сите тркала 4MOTION и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили