icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5324

Skoda Superb 2.0 TDI 150 KS.DSG 2018 GOD.

цена 25.700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаНоември 2018
  • Изминати километри121 770 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

систем за навигација-Автоматски старт/стопАдаптивна контрола-темпомат,помош за паркирање одзади-USB-Предупредување за далечина-Предна помош за паркирање-Централна брава без клуч-Препознавање сообраќајни знаци-Електрични прозорци-Автоматски внатрешен ретровизор Затемнување-Електрично странично огледало-Откривање на замор-Лумбална поддршка-Помошник за сопирање за итни случаи-Странично и предно воздушно перниче-3-зонска автоматска контрола на климата-Алуминиумски тркала-Изофикс-потпирач за рака-Седишта со масажа-Серво волан-Мултифункционален волан-систем за централна брава-Вентилација на седиштата-Греење на седиштата-Електричен имобилизатор-ESP-DAB радио-Светла за магла-Би-ксенон-Систем за итни повици-Амбиентално осветлување-Контрола на притисокот во гумите-Bluetooth-Чистење на фаровите-Електрични седишта-Контрола на тракција-сензор за дожд и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили