icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5328

Skoda Scala 1.6 TDI 115 KS. DSG.AMBITION 2020 GOD.VIRTUAL CO

цена 16.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаЈули 2020
  • Изминати километри166 980 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

темпомат-Индукциски полнач за smart телефон-систем за навигација-Загреани седишта-Целосно дигитална инструмент табла-2-зонска автоматска контрола на климата-Предупредување за далечина-потпирач за рака-Bluetooth-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-ESP-Предно воздушно перниче-Изофикс-Совозачко седиште Isofix-LED дневни светла-Алуминиумски тркала-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Светла за магла-Систем за итни повици-Контрола на притисокот во гумите-Странично воздушно перниче-Серво волан-Помошник за одржување лента-Автоматски старт/стоп-систем против пролизгување-USB-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили