icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5332

Peugeot Range 2.0 HDI 180 KS. 2018 GOD. EXLUSIVE

цена 20.800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаОктомври 2018
  • Изминати километри117 690 км.
  • Моќност180 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 997 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

автоматска клима 3 зони-греачи на предни седишта-кожен ентериер-потпирач за рака-Помошник за стартување-Bluetooth-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Електрично Местење на седиштата-ESP-Помошник за долго светло-Head-up дисплеј-Автоматски внатрешен ретровизор затемнување-Изофикс-Кожен волан-LED дневни светла-Алуминиумски тркала-Сензор за светлина-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-систем за навигација-FULL LED фарови-Светла за магла-Помошник за сопирање за итни случаи-сензор за дожд-Контрола на притисокот во гумите-Чистење на фаровите-Загреани седишта-Екран на допир-систем против пролизгување-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили