icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5336

VW Passat 2.0 TDI 150 KS.DSG HIGHLINE 2018 GOD.

цена 24.300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаМај 2018
  • Изминати километри158 780 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

систем против пролизгување-Мултифункционален волан-Седишта со масажа-Алкантара-систем за навигација-LED дневни светла-Загреани предни седишта-гласовна контрола-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Амбиентално осветлување-Спортски седишта-Bluetooth-сензор за дожд-Електрична задна врата-USB-Автоматски старт/стоп-Целосно дигитална инструмент табла-Електрични прозорци-Електричен страничен ретровизор, внатрешен ретровизор, автоматско Затемнување-Помошник за долго светло-Централна брава без клуч-Откривање на замор-Загреана шофершајбна-Предно воздушно перниче-Помошник за стартување на угорнина-Странично воздушно перниче-Помош за сопирање за итни случаи-потпирач за рака-Алуминиумски тркала-Серво волан-Контрола на притисокот во гумите-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-2-зонска автоматска контрола на климата-ESP-Светла за магла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили