icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5337

Skoda Kodiaq 2.0 TDI DSG 150 KS.HIGHLIE 2018 GOD.

цена 24.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаМарт 2018
  • Изминати километри151 600 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-Прилагодливи светла за кривини-Алуминиумски тркала-Android Auto-Apple CarPlay-Автоматски. затемнување на внатрешниот ретровизор-Bluetooth-Централна брава-DAB радио-Систем за предупредување за далечина-Електрично прилагодување на седиштата-Електричен страничен ретровизор-Електрични прозорци-Помош при сопирање за итни случаи-Систем за итни повици-ESP-Систем за предупредување за замор-Светла за магла-Систем за миење на фарови-греачи на предни седишта-Помош при тргнување на нагорнина-Имобилизатор-Индукциско полнење за паметни телефони-Интегриран музички стриминг-Изофикс-Централна брава без клуч-Кожен волан-LED фарови-LED светла-Сензор за светлина-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Систем за навигација-Сензор за дожд-Систем за контрола на ограничување на брзината-Спортски седишта-Систем старт-стоп-Контрола на тракција-Препознавање сообраќаен знак-Следење на притисокот во гумите-УСБ влез-Гласовна контрола-WLAN / WiFi и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили