icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5359

VW Golf 1.6 TDI. DSG.115 KS.2019 GOD.IQ.DRIVE

цена 18.700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈуни 2019
  • Изминати километри120 270 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-ASR-ESP-Системи за помош при излегување и помош при паркирање-ACC Адаптивен темпомат-Сензор за слепа точка, помошна лента-Систем за откривање на замор-Задни и предни паркинг сензори-Електрични, загреани и преклопливи надворешни ретровизори-Би-ксенонски фарови, LED дневни светла-LED задни светла-Задно светло за магла, бришачи со сензор за дожд-Климатроник 2-зонски клима уред-Лумбална потпора за предните седишта-Кожен волан мултифункционален-Електрично прилагодливи предни седишта со меморија (лево)-Назад на задните седишта со поделен/преклоплив-Isofix држачи за детски седишта-Електрична сопирачка за паркирање-Старт/Стоп систем-Bluetooth-Мултифункционален дисплеј Плус-Предни седишта прилагодливи во висина-Алуминиумски бандажи-Електронски имобилизатор-Систем за следење на притисокот во гумите-Странични воздушни перничиња напред-паркинг камера позади и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили