icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5361

VW Golf GTD 2.0 TDI

цена 8.700 EUR | 537.660 MKD

МКМ Ауто - Струмица

 • БојаБела
 • Прва регистрацијаМај 2010
 • Изминати километри275 000 км.
 • Моќност170 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина2 000 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Радио CD MP3,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Асистент при поаѓање,

 • -Помош при нагорнина,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

МКМ Ауто - Струмица
ул. Ген. Боро Поцков бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили