icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5376

VW Polo 1.0 MPI 80 hp

цена 16.500 EUR | 1.144.225 MKD

DasWeltAuto гаранција

цена за ново возило 20.448 EUR

Центрум Цо - Тетово

 • БојаСива  металик
 • Прва регистрацијаМарт 2023
 • Изминати километри2 711 км.
 • Моќност80 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина999 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Клима уред,

 • -Темпомат,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Voziloto e so 5 godini garancija ! * Mozhnost za : Leasing i Test Drive

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили