icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5379

VW Polo 1.0 BENZIN 75 KS.2015 GOD.

цена 8.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаМај 2015
  • Изминати километри77 680 км.
  • Моќност75 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина999 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-SERVO-Електрика на прозори-клима уред-централно заклучување-радио CD-media-греачи на предни седишта-Bluetuth поврзување-старт/стоп и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили