icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5385

Audi A4 2.0 TDI 190 KS.AUT.S-TRONIC 2019 GOD.

цена 26.300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаФевруари 2019
  • Изминати километри116 550 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Автоматски старт/стоп-Електрично странично огледало-Мултифункционален волан-Лумбална поддршка-систем за навигација-Систем за ограничување на брзината-Откривање на замор-Задни паркинг сензори-Помошник за сопирање за итни случаи-Предна помош за паркирање-Предно воздушно перниче-Странично воздушно перниче-Алуминиумски тркала-Систем за итни повици-потпирач за рака-Клима-Електричен имобилизатор-Изофикс-ESP-Контрола на притисокот во гумите-LED дневни светла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили