icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5391

Citroen C3 1.2 BENZIN 83 KS.2019 GOD.

цена 9.800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаНоември 2019
  • Изминати километри101 980 км.
  • Моќност83 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 199 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Странично воздушно перниче на совозачот-Страничното воздушно перниче на совозачот може да се исклучи-Возачко воздушно перниче-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-Регулација против лизгање (ASR)-Аудио контроли на воланот-Електрични надворешни ретровизори прилагодливи, и двете-Загреани надворешни ретровизори-Програма за стабилност (ESP)-сензор за откривање замор- предупредување за напуштање лента-препознавање сообраќајни знаци-Електрични прозорци напред-Систем за ограничување на брзината-Систем за контрола на патувањето (темпомат)-5-брзински менувач-Isofix држачи за детски седишта на задното седиште-Систем на воздушни перничиња за глава-Систем за следење на притисокот во гумите-Потпирачот за грб на задните седишта се дели/преклопува-Халогени фарови-Предно странично воздушно перниче-Серво волан-Прилагодлива висина на предното лево седиште-Систем за запирање-поаѓање-Дневни светла LED-Имобилизатор со транспондер-Систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили