icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5394

BMW M X3 2.0 xDRIVE 190 KS.2019 GOD.

цена 32.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаЈули 2019
  • Изминати километри159 890 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Воздушно перниче од страна на возачот/совозачот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-xDrive (погон на сите тркала)-преден потпирач за рака-Динамичка контрола на тракцијата (DTC)-Задни паркинг сензори-Помош за паркирање напред-Active Guard (систем за сопирање асистент)-систем за предупредување за судир со Функција за сопирање-Електрични прозорци напред и назад-USB интерфејс-Автоматски менувач - со Steptronic (8-брзински)-Автоматска задна врата-Задни светла LED-Isofix држачи за детски седишта на задното седиште-Волан мултифункционален-Сензор за светлина и дожд-Заден средишен потпирач за рака-Задно светло за магла-Електрична сопирачка за паркирање-Систем за персонализација (личен профил)-Систем за следење на притисокот во гумите-SCR систем (AdBlue технологија)-LED светла-Предно странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/Стоп систем-Дневни светла LED-Имобилизатор-Затемнети топлинско изолирани стакла-Аудио навигациски систем бизнис-внатрешни ретровизори со автоматско затемнување-Електрични надворешни ретровизори се преклопуваат-Загреани надворешни ретровизори-Бизнис пакет-Кровни шини-Контрола на спуштање по нагорнина-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-3-зонска автоматска контрола на климата-ALU бандажи-Седиште за лумбална потпора напред лево и десно-Млазниците за миење на шофершајбната може да се загреваат и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили