icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5401

Seat MII 1.0 BENZIN 75 KS.2019 GOD.

цена 8.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаАвгуст 2019
  • Изминати километри120 400 км.
  • Моќност75 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина999 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Дневни светла-Bluetooth-Загреани седишта-Автоматски старт/стоп-Звучен систем-Електрични прозорци--Предно воздушно перниче-Задни паркинг сензори-Странично воздушно перниче-сензор за дожд-Алуминиумски тркала-Електрично странично огледало-Кожен волан-Зелена еколошка значка-Серво волан-систем за централна брава-2-зонска автоматска контрола на климата-Електричен имобилизатор-Изофикс-ESP-Контрола на притисокот во гумите-радио и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили