icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5419

VW Passat 2.0 TDI DSG 150 KS.2016 GOD.

цена 21.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈули 2016
  • Изминати километри166 220 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

DSG Менувач(автоматик)-Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth-Паркинг сензори напред и позади -Мултифункционален кожен волан -Сензор за дожд-Електрика на прозорци-Централно заклучување-Isofix подготовка-Старт-стоп систем- клима уред-Auto hold-Преден потпирач за раце-Адаптивен темпомат-АЛУ Бандажи- и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили