icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5433

VW T-Roc 2.0 TDI 4X4 DSG 150 KS.2019 GOD.

цена 26.300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаАвгуст 2019
  • Изминати километри125 575 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Изофикс-2-зонска автоматска контрола на климата-Мултифункционален волан-систем за навигација-Контрола на патување за далечина темпомат-погон на сите тркала 4х4LED-Спортски пакет-Задни паркинг сензори-Автоматски старт/стоп-Предна помош за паркирање-Помошник за одржување лента-Камера за помош за паркирање-Помошник за стартување на рид-luetooth-Електрични прозорци-сензор за дожд-Електрично странично огледало-Откривање на замор-USB-Помошник за сопирање за итни случаи-Целосно дигитална инструмент табла-Предно воздушно перниче-Препознавање сообраќаен знак-Странично воздушно перниче-Загреан волан-Серво волан-Систем за ограничување на брзината, внатрешен ретровизор, автоматски. Затемнување-систем за централна брава-Помош за слепа точка-Електричен имобилизатор-Кровни шини-ESP-Алуминиумски тркала-Светла за магла-потпирач за рака-Контрола на притисокот во гумите-Систем за итни повици-Контрола на тракција и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили