icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5436

Audi A4 2.0 TDI 190 KS. 2020 GOD.

цена 31.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаКафеава  металик
  • Прва регистрацијаМај 2020
  • Изминати километри101 580 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

7-брзински автоматски менувач S-троник , алкантара седишта, Голем Борд Компјутер, Темпомат, Автоматска клима, Рикверц камера, Паркинг сензори, Голема Навигација Audi MMI+, Сензор за светлина и дожд, Електро-механички серво волан, Старт/Стоп систем, Дневни светла LED, Имобилизатор (електронски) , Термоизолационо застаклување затемнети ретровизори , Греачи на седишта, Универзален bluetooth интерфејс, ISOFIX, Audi pre sense (City), ESC-ABS, Алуминиумски бандажи и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили