icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5438

VW Passat 2.0 TDI DSG 150 KS.2019 GOD.

цена 23.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива  металик
  • Прва регистрацијаМај 2019
  • Изминати километри150 250 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

DSG менувач, СТАРТ/СТОП, Греење на предните седишта, Навигација, LED светла, Систем за чистење на фаровите, паркинг сензори, камера, air Care Climatronic“ со 3-зонска клима, амбиентално осветлување , Front Assist, темпомат, АCC, Мултифункционален кожен волан, USB интерфејс и за iPod/iphone, вклучувајќи мултимедијален приклучок Aux-In и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили