icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5441

Seat Leon SEAT LEON 1.6 TDI 115 KS - 102 800 KM - 2018 GOD.

цена 12.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела  металик
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри102 800 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

клима уред-Задни паркинг сензори-Bluetooth-USB-Изофикс-Мултифункционален волан-темпомат-Дневни светла-Автоматско старт/стоп-Вграден компјутер-Електрични прозорци-Предно воздушно перниче-Серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ESP-Контрола на притисокот во гумите-систем против пролизгување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили