icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5445

VW Touran 2.0 TDI 115 KS 2017 GOD.

цена 17.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела  металик
  • Прва регистрацијаМај 2018
  • Изминати километри144 875 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Трет ред на седишта со индивидуални седишта (2 седишта)-Композиција Медиумски аудио систем-Bluetooth интерфејс- Греачи во шофершајбна-Систем за контрола на патувањето (темпомат)-Електрична безбедносна брава за деца во патничкиот простор. активираат-Климатроник 3-зонски клима уред-Мултимедија ЦД/СД-Мултимедијален интерфејс USB (iPhone / iPod) со AUX -Светла за магла со интегрирани светла за кривини-Систем за следење на притисокот во гумите-Камера за заден поглед-Систем за чистење на фарови (SRA)-Ролетни за заштита од сонце на прозорците на задните врати-Затемнети задни стакла

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили