icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5450

Audi A5 2.0 TDI 150 KS.2018 GOD.

цена 27.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри162 500 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Систем за сопирање против блокирање ABS-Надворешни ретровизори во боја на каросерија-LED трепкачи интегрирани во надворешните ретровизори-Електронска контрола на стабилноста (ESC)-Функција за итно сопирање (Audi pre sens City)-7-брзински менувач со двојна спојка S-tronic-Автоматско отворање на на петта врата-LED задни светла-Ксенонски фарови плус (долно и долго светло)-Млазници за миење на шофершајбната што се загреваат-Сензор за дожд-Audi FIS (информативен систем за возачот)-клима-Систем на воздушни перничиња за глава (странична заштита)-Сензор за светлина (доаѓање дома, напуштање дома)-Преден средишен потпирач за рака-Паркинг сопирачка со електричен погон-Греење на седиштата (предни)- ISOFIX-MMI Radio Plus мултимедијален интерфејс-Електро-механички серво волан-Старт/Стоп систем-LED дневни светла- Bluetooth-Систем за централна брава-Електронски имобилизатор-автоматска пета врата и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили