icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5476

Volvo V40 2.0 DIESEL 120 KS.2019 GOD.

цена 14.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаМај 2019
  • Изминати километри151 000 км.
  • Моќност120 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

темпомат-Алармен систем-Откривање на замор-Централна брава без клуч-потпирач за рака-Bluetooth-Задни паркинг сензори-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Воздушно перниче за возачот-Предно воздушно перниче-Автоматски внатрешен ретровизор Затемнување-Изофикс-FULL LED светла-Кожен волан-Алуминиумски тркала-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-систем за навигација-сензор за дожд-Контрола на притисокот во гумите-Странично воздушно перниче-Серво волан-Автоматски старт/стоп-USB-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили