icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5485

Skoda Superb 2.0 TDI DSG 150 KS.2018 GOD.AMBITION

цена 22.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаАвгуст 2018
  • Изминати километри150 430 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

систем за навигација-Вртлива спојка за приколка-адаптивен темпомат-ксенон-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Електрични седишта-USB-Препознавање сообраќаен знак-Откривање на замор-шофершајбната загреана-2-зонска автоматска контрола на климата-Изофикс-Мултифункционален волан-сензор за дожд-Автоматски старт/стоп-Предупредување за далечина-Електрични прозорци-Огледало со електричен сет-Лумбална поддршка-Помошник за сопирање за итни случаи-Странично и предно воздушно перниче-Алуминиумски тркала-потпирач за рака-Серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ESP-Светла за магла-Систем за итни повици-Контрола на притисокот во гумите-систем против пролизгување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили