icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5489

Skoda Kamiq 1.6 TDI 116 KS.89 910 KM.2020 GOD.

цена 21.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаЈули 2020
  • Изминати километри89 910 км.
  • Моќност116 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче од страна на возачот/совозачот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-ASR-LED индикатори интегрирани во надворешните ретровизори-Кровни шини сребрени-Електрон. Програма за стабилност (ESP)-предупредување за напуштање лента-набљудување на околината систем (Front Assist)-Електрични прозорци напред и назад-Далечински управувач за централна брава-Пренос 7-брзински менувач со двојна спојка DSG-Задни светла LED-Isofix држачи за детски седишта на совозачко и задното седиште-Климатроник 2-зонски клима уред-Возачко перниче за коленото од страна на возачот-Систем на воздушни перничиња за глава-Седиште за лумбална потпора напред лево и десно-волан мултифункционален-Заден и Преден средишен потпирач за рака-Мултифункционален дисплеј-Систем за итни повици-Дигитален радио прием (DAB)-Систем за следење на притисокот во гумите-LED светла-Предно странично воздушно перниче-Серво волан-Прилагодлива висина на предното лево и десно седиште-загреани седишта напред-SmartLink (MirrorLink, Apple CarPlay и Android CarPlay-Старт/Стоп систем-Дневни светла LED-систем за централна брава-авт.отворање на багажен простор-КАМЕРА ПАРКИНГ и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили