icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5513

Rover 111 LAND ROVER DISCOVERY SPORT

цена 39.500 EUR | 2.429.250 MKD

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаЦрна
 • Прва регистрацијаАприл 2020
 • Изминати километри128 130 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 999 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон на4x4

Надворешност

 • -Сончев кров,

 • -Шини на покривот,

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел. седишта,

 • -Кожни седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Ел отворање багажник,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Навигациски систем,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Асистент при поаѓање,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили