icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5520

VW T-Roc 2.0 TDI SPORT DSG 150 KS.2019GOD.

цена 24.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаАвгуст 2019
  • Изминати километри133 930 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Клима или автоматски-Загреани седишта-Алкантара-темпомат-LED-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-сензор за дожд-USB-Целосно дигитална инструмент табла-Помошник за долго светло-Систем за ограничување на брзината-Помош за слепа точка-Кровни шини-Систем за итни повици-Изофикс-Спортски пакет-Спортски седишта-Автоматско старт/стоп-Помошник за одржување лента-асистент за стартување на рид-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Предно воздушно перниче-откривање замор-Алуминиумски тркала-Серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ESP-Светла за магла-Контрола на притисокот во гумите систем-против пролизгување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили