icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5522

VW Golf 2.0 TDI 116 KS.2020 GOD.69200 KM.

цена 22.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаСептември 2020
  • Изминати километри69 200 км.
  • Моќност116 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

3-зонска автоматска контрола на климата-систем за навигација-гласовна контрола-темпомат-Bluetooth-сензор за дожд-USB-Помошник за одржување лента-Препознавање сообраќаен знак-Автоматски внатрешен ретровизор Затемнување-Мултифункционален волан-Совозачко седиште Isofix-LED дневни светла-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Амбиентално осветлување-Целосно дигитална инструмент табла-Помошник за стартување на рид-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Лумбална поддршка-Систем за ограничување на брзината-Откривање на замор-Помошник за сопирање за итни случаи-Предно и Странично воздушно перниче-Алуминиумски тркала-потпирач за рака-Серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-Систем за итни повици-Контрола на притисокот во гумите и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили