icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5534

VW Caddy Life 1.9

цена 7.990 EUR | 494.182 MKD

Старт - Демир Капија

 • БојаСива  металик
 • Прва регистрацијаСептември 2010
 • Изминати километри217 000 км.
 • Моќност105 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 896 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред
 • полезен товар0 кг.
 • товарен обем0 m³

Надворешност

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Voziloto e registrirano do 14.11.2024 god.

Странична лента

Продавач

Старт - Демир Капија
ул. Борис Кидрич бр. 1

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили