icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5543

Seat Leon 2.0 TDI FR-line 150 KS.2018 GOD.

цена 15.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаДекември 2018
  • Изминати километри191 950 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

систем за навигација-Загреани седишта-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Bluetooth-Индукциски паметен телефон за полнење-USB-2-зонска автоматска контрола на климата-Изофикс-Мултифункционален волан-гласовна контрола-темпомат-Дневни светла-Светло за агол-Спортски седишта-Автоматско старт/стоп-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Лумбална поддршка-Помошник за сопирање за итни случаи-Предно воздушно перниче-Алуминиумски тркала-потпирач за рака-Серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ESP-Контрола на притисокот во гумите-систем против пролизгување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили