icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5544

VW Passat 1.8 TSI COMFORTLINE 179 KS. 2018 GOD.

цена 19.800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаМарт 2018
  • Изминати километри152 440 км.
  • Моќност179 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 798 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

3-зонска автоматска контрола на климата-систем за навигација-Загреани седишта-адаптивен темпомат-DAB радио-Камера за помош за паркирање-Bluetooth-USB-Целосно дигитална инструмент табла-Помошник за долго светло-Препознавање сообраќаен знак-Помошник за сопирање за итни случаи-Изофикс-Мултифункционален волан-Дневни светла-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-сензор за дожд-Автоматско старт/стоп-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-Автоматски внатрешен ретровизор Затемнување-Откривање на замор-Предно воздушно перниче-Алуминиумски тркала-Потпирач за рака-серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ESP-Светла за магла-Контрола на притисокот во гумите-систем против пролизгување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили