icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5550

Audi A3 1.6 TDI 110 KS.2017 GOD.

цена 17.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаАприл 2017
  • Изминати километри147 300 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

3-зонска автоматска контрола на климата-Мултифункционален волан-систем за навигација-Загреани седишта-Задни паркинг сензори-Bluetooth-сензор за дожд-USB-Помошник за долго светло-Електрично странично огледало-Автоматски внатрешен ретровизор со затемнување-Откривање на замор-Алуминиумски тркала-потпирач за рака-Изофикс-Би-ксенон-LED дневни светла-Автоматско старт/стоп-Електрични прозорци-Предно и Странично воздушно перниче-Серво волан-систем за централна брава-Електричен имобилизатор-ESP-Контрола на притисокот во гумите и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили