icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5555

Seat Leon LEON FR 1.5 TSI 150 KS.2020 GOD.68550 KM.

цена 19.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаСептември 2020
  • Изминати километри68 550 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 498 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

камера паркинг-Загреан волан-Bluetooth-Задни паркинг сензори-Предна помош за паркирање-Индукциски паметен телефон за полнење-Централна брава без клуч-Загреани седишта-гласовна контрола-USB-3-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-Помошник за стартување на угорнина-Вграден компјутер-DAB радио-Кровни шини-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-ESP-Предно воздушно перниче-Изофикс-LED дневни светла-Кожен волан-Алуминиумски тркала-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Откривање на замор-Светла за магла-Помошник за сопирање за итни случаи-Систем за итни повици-Контрола на притисокот во гумите-Странично воздушно перниче-Серво волан-Спортска суспензија-Спортски пакет-Помошник за одржување лента-Автоматско старт/стоп-темпомат адаптивен-Контрола на тракција-Целосно дигитална инструмент табла-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили