icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5558

Audi Q2 2.0 TDI 150 KS.DSG.4X4 2018 GOD.

цена 24.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри133 480 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP - ISOFIX подготовка - Систем за контрола на притисок во гумите - Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Audi Drive Select - Bluetooth - Темпомат - Клима - Лумбална подршка на предни седишта - Навигациски систем - Сензор за дожд - Греење на предни седишта и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили