icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5559

Mercedes E250 MB E 250 BLUETEC 2015 GOD.

цена 25.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаАвгуст 2015
  • Изминати километри256 330 км.
  • Моќност204 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 143 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR – Фарови за магла – Xenon фарови – Систем за чистење на фарови – Имобилајзер – Централно заклучување со далечинско – Електрика на прозори – Електрични седишта – Греење на седишта – Климатроник – Сензори за паркирање – Темпомат – Мултифункционален кожен волан – Bluetooth – Воздушни перничиња – Задни светла за магла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили