icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5571

Ford Mondeo 2.0 D.150 KS.2020 GOD.94560 KM.

цена 19.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаЈануари 2020
  • Изминати километри94 560 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Bluetooth-LED-Задни паркинг сензори-Загреана шофершајбна-Предна помош за паркирање-Помошник за стартување на угорнина-Камера за помош за паркирање-Помош при паркирање со самоуправување-Електрични прозорци-Панорамски сензор за дожд на покривот-Електрично странично огледало-Лумбална поддршка-Автоматски старт/стоп-Систем за ограничување на брзината-Помошник за долго светло-Странично воздушно перниче-Автоматско внатрешно огледало-Алуминиумски тркала-потпирач за рака-Серво волан-2-зонска автоматска контрола на климата-систем за централна брава-Изофикс-Мултифункционален волан-ESP-систем за навигација-Светла за магла-Загреани предни седишта-Систем за итни повици,контрола на притисок во гумите и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили