icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5576

Skoda Octavia 1.9 TDI 105 hp

цена 7.000 EUR | 430.500 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаСребрена
 • Прва регистрацијаЈануари 2011
 • Изминати километри160 км.
 • Моќност105 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 896 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили